esemény

Együtt sportolni jó!

Szeptember 25-én a Magyar Diáksport Napjához kapcsolódóan rendeztük meg hagyományos sportnapunkat, mely a mozgásfajták széles palettáját kínálta a diákoknak. Többek között futóversenyen, akadálypályán, Tabata edzésen, labdajátékokon és számháborúban tehették próbára erőnlétüket, ügyességüket. A program karatebemutatóval, majd közös bemelegítéssel indult és eredményhirdetés zárta.

Délután az ovisokat vártuk az Ötkarikás csipegetőre. A gyerekek mellett az óvó néniket és a szülőket is sportra invitáltuk. Nagy örömünkre óriási volt az érdeklődés. A versenyek előtt táncbemutató, angol nyelvű énekes-táncos műsor, egy mozgásra hívó verses-dalos összeállítás alapozta meg a jó hangulatot. A közös bemelegítés után kicsik és nagyok lelkesen, jókedvűen vettek részt a játékos, sportfeladatokban. Az eredményhirdetés előtt terített asztal mellett uzsonna várta a vendégeket.

Ajánló
Szeptember 25-én a Magyar Diáksport Napjához kapcsolódóan rendeztük meg hagyományos…