Információk szülőknek

Letöltés: 

 

2018/2019-es tanév rendje

 

időpont

 

esemény

szeptember 3., hétfő 8:00 Tanévnyitó ünnepély, első tanítási nap
szeptember 10., hétfő 17:00 Alsós szülői értekezlet
szeptember 11., kedd 17:00 Felsős szülői értekezlet
szeptember 21., péntek 15:00 -16:00 Zöldítő nap

Kerékpártároló átadás

szeptember 24., hétfő 17:00 SZMK megbeszélés
szeptember 28., péntek Tanítás nélküli munkanap – pályaválasztási nap
szeptember 27. 9:00 Nyílt órák óvó néniknek az 1.a és 1.b osztályokban
október 5., péntek Megemlékezés az aradi vértanúkról (iskolarádió)
október 5., péntek 17:00-20:00 Szüreti bál a 4-8. évfolyamon
október 8-12. Őszi papírgyűjtés
október 13., szombat

8:00-11:00

12:00-14:00

Munkanap (október 22. ledolgozása)

Sportnap

5 karikás iskolacsipegető

október 16-18. (kedd-csütörtök) Alsós nyílt órák
október 19., péntek 8:00 és 8:30 Október 23-i ünnepély
október 25., csütörtök 15:00 Halloween Party
október 26., péntek Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap
november 5., hétfő Őszi szünet utáni első tanítási nap
november 8. 15:00 Alsós házi versenyek (művészetek)
november 10., szombat 8:00-12:00 Munkanap (november 2. ledolgozása)

Egészségnap

november 17., szombat 18:00 Alapítványi bál
november 28., szerda 14:00 Országos angol nyelvű vers- és prózamondó

verseny

december 1., szombat 8:00-12:00 Munkanap (december 24. ledolgozása)

Adventi témanap

december 3., hétfő 17:00-19:00 Fogadónap
december 6., csütörtök Mikulás
december 15., szombat  16:00 Munkanap (december 31. ledolgozása)

Karácsonyi koncert a Pestszentimrei Római

Katolikus templomban

december 21., péntek 8:00-11:00 Osztálykarácsony
december 21., péntek 11:00 Iskolai karácsony
december 21., péntek Téli szünet előtti utolsó tanítási nap
január 3., csütörtök Tanítás nélküli munkanap – Szakmai nap
január 4., péntek Ledolgozása a Kapocs gálával
január 7., hétfő A téli szünet utáni első tanítási nap
január 21., hétfő 14:00 Kerületi Szép magyar nyelv komplex anyanyelvi

verseny 2. évfolyam

január 25., péntek Első félév vége
január 28., hétfő 14:00 Osztályozó értekezlet (rövidített órák)
január 31., csütörtök Félévi értékelés az osztályokban
február 1., péntek 12:00 Félévzáró értekezlet
február 5-7.(kedd-csütörtök) Felsős nyílt órák

 

 

február 6., szerda 16:00-17:00 Leendő elsős szülői értekezlet + iskolacsipegető
február 11., hétfő 17:00 Alsós szülői értekezlet
február 12., kedd 17:00 Felsős szülői értekezlet
február 18., hétfő 17:00 SZMK megbeszélés
február 20., szerda 9:00-11:00 Nyílt nap a leendő elsősök szüleinek
február 22., péntek Farsang
február 25., hétfő A kommunista diktatúrák áldozatainak emléknapja

(iskolarádió)

február 25 – március 1. (hétfő-péntek) „Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét
február 28. csütörtök 16:00-17:00 Iskolacsipegető
február 28., szerda Jelentkezés határideje a játékos osztályba soroló

délutánra

március 4-7. 14:00-16:00 (hétfő-csütörtök) Játékos osztályba soroló délután a leendő elsősök

számára

március 14., csütörtök 8:00 és 8:30 Március 15-i ünnepély
március 18., hétfő 17:00-19:00 Fogadónap
március 18-22. (hétfő-péntek) Fenntarthatósági témahét
március 18-22. (hétfő-péntek) Tavaszi papírgyűjtés
március 21., csütörtök 15:00 Alsós házi versenyek (természettudományok)
március Felsős nyílt órák
április 8-12. Digitális témahét
április 10., szerda 14:00 Országos civilizációs verseny és szakmai nap

Öko kirándulás (alsósok)

Petőfi Irodalmi Múzeum (felsősök)

április 12., péntek 15:00-18:00 Föld napja – zöldítő nap
április 16., kedd A holokauszt magyarországi áldozatainak

emléknapja (iskolarádió)

április 17., szerda Tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap
április 24-26. Szakmai napok (tanítás nélküli munkanapok)
április 29., hétfő Tavaszi szünet utáni első tanítási nap
május 6., hétfő 17:00 Behívásos fogadónap
május 10., péntek 17:00 Kapocs gála (január 4. ledolgozása)
május 15., szerda Célnyelvi mérés
május 22-24. 15:00 Játék témanapok
május 22., szerda Idegen nyelvi mérés
május 27., hétfő 17:00 Szülői értekezlet a leendő elsősök szüleinek
május 29., szerda OKÉV mérés
június 3-7. (hétfő-péntek) 4. évfolyam erdei iskola
június 4., kedd Megemlékezés a nemzeti összetartozás napjáról

(iskolarádió)

június 6-7. (csütörtök-péntek) Tanulmányi kirándulások
június 11., kedd 13:00 Osztályozó értekezlet (rövidített órák)
június 12., szerda 8:00-12:00 Osztályok napja
június 13., csütörtök 8:00-12:00 Kapocs nap
június 14., péntek 17:00 Ballagás
június 20., csütörtök 17:00 Tanévzáró ünnepély
június 21., péntek 9:00 Tanévzáró értekezlet
június 24-25. (hétfő-kedd) Tantestületi kirándulás

 

 Szünetek :

Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap 2018. október 26. (péntek), a szünet utáni első tanítási nap 2018. november 5. (hétfő).

A téli szünet előtti utolsó tanítási nap 2018. december 21. (péntek), a szünet utáni első tanítási nap 2019. január 7. (hétfő).

A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap 2019. április 17. (szerda), a szünet utáni első tanítási nap 2019. április 29. (hétfő).

 

 Ledolgozandó  munkanapok :

  1. október 22., hétfő – ledolgozása október 13., szombat
  2. november 2., péntek – ledolgozása november 10., szombat
  3. december 24., hétfő – ledolgozása december 1., szombat
  4. december 31., hétfő – ledolgozása december 15., szombat

 Tanítás  nélküli  munkanapok (6):

szeptember 28., péntek – pályaválasztási nap

január 4., péntek – szakmai nap

április 24-25-26. – Szakmai napok

június 13. – Kapocs nap (DÖK nap)