honlap

Adó 1%

Kedves Szülők!

Iskolánk alapítványa az idén is számít az Önök segítségére és támogatására a személyi jövedelemadójuk 1 %-ának felajánlása által. Alapítványunk adószáma: 18227633 – 1 – 43

A rendkívüli járványügyi helyzet miatt a tavalyi évben igen hirtelen volt szükség a digitális távoktatásra való átállásra mind a pedagógusoknak, mind pedig a tanulóknak, ezért a 2020-ban befolyt összegeket, illetve egyéni felajánlásokat digitális eszközök vásárlására fordítottuk. A gyorsan fejlődő informatikai világ azonban folyamatosan ösztönöz a modern eszközök beszerzésére, ezért az idei évben befolyó alapítványi összegeket ismételten az informatikai eszköztárunk fejlesztésére, bővítésére, az elavult eszközök cseréjére fordítanánk.

Kérjük, hogy amennyiben célkitűzésünkkel egyet értenek és szívesen támogatnák az eszközbeszerzéseinket, ajánlják fel személyi jövedelemadójuk 1 %-át az „Alapítvány a Kapocs Iskoláért” javára!

Ezúton is köszönjük a támogatásukat!

Üdvözlettel: Váradiné Szép Emese, igazgató

Ajánló
https://youtu.be/CC3rPb8UMfU