buszkesegeink

Országos angol nyelvű csapatversenyen eredmény

Kedves Szülők!

Május 9-én Kecskemétre látogattunk, ahol 2 csapattal vettünk részt a Kings and Queens, Knights and Princesses elnevezésű országos angol nyelvű csapatversenyen. Csapataink egy prezentáción keresztül mutatták be Lady Diana hercegnő életét, illetve a királyi család legifjabb csemetéit, majd a verseny során további játékos feladatokat oldottak meg a témában.
Szász Bianka, Juhász Benedek és Pozsgai Márton az 5.b osztályból 3.helyezést, Babó Eliza, Barsy Nikolett és Krizsai Dorka az 5.a osztályból 4. helyezést értek el. Diákjainkat Bimbó Zsuzsa néni készítette fel és kísérte a versenyre.
Mindkét csapatunkra nagyon büszkék vagyunk és gratulálunk a sikeres eredményhez! 

Leave a Reply

Ajánló
Kedves Szülők! Megjelent a Bp18 oldalán egy cikk a Kapocs…