esemény

Országos angol nyelvű vers- és prózamondó verseny!

Kedves angol szakos kollégák!

A Kapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű Általános Iskola a Kétnyelvű Iskoláért Egyesület támogatásával az idei tanévben is megszervezi a már hagyományosnak számító országos angol nyelvű vers- és prózamondó versenyt, melyre szeretettel várjuk az 1-8 évfolyamos, szerepelni vágyó tanulókat. A verseny időpontja: 2022. december 1. A részletes felhívás, nevezési feltételek és az online regisztrációhoz szükséges hivatkozás megtalálható a csatolt dokumentumban.

A versenyfelhívást és a részvételhez szükséges dokumentumot itt találja: Országos angol versmondó meghívó 2022

Üdvözlettel:

Novák Emese

A Kapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű Általános Iskola

angol nyelvi munkaközösségének vezetője

Ajánló
Kedves angol szakos kollégák! A Kapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű Általános…