honlap

Ötkarikás csipegető

Kedves Szülők!

A csatolt videóval virtuális sétára hívjuk Önöket. A korábbi tanévekben, az őszi időszakban nagy sikerű „ötkarikás csipegetőre” hívtuk meg a nagycsoportos ovisokat szüleikkel együtt és az óvónéniket, mely alkalommal vidám, sportos játékokkal vártunk minden kedves érdeklődőt, s a részvételt természetesen jutalmaztuk is. Az idei tanévben, sajnos, a pandémiás helyzet miatt elmaradt ez az ismerkedésre is kiváló alkalmat nyújtó programunk, de némi hiánypótlásképp közzé tesszük a legutóbbi, 2019-es őszi eseményt megörökítő kisfilmet, melyet egy kedves Szülő bocsátott rendelkezésünkre, illetve tett közzé az interneten is.

Bízunk benne, hogy ennek megtekintésével pozitív benyomást kapnak iskolánkról, a környezetünkről, pedagógusainkról!

Váradiné Szép Emese, intézményvezető

Ajánló
Kedves Szülők! A beiskolázáshoz kapcsolatos minden információt a következő fülön…