honlap

Pedagógusnap: Légy jó mindhalálig, hiszen a tudás, ami fölemel /pedagógusnapi köszöntő/

Egy „leendő” elsős szülő kedves levelét tesszük közzé. Minket pedagógusokat, ezek
a lelkesítő szavak éltetnek, tartanak a pályán! Köszönöm Kollégáim lelkiismeretes,
kitartó munkáját!
Váradiné Szép Emese
intézményvezető

Tisztelt Pedagógusok!
Ez úton szeretném megköszönni a Csemete óvoda és- a leendő általános iskolai pedagógusainak kitartó és hivatásbéli munkáját, amit most csak gondolatban a  Légy jó mindhalálig, hiszen „a tudás, ami fölemel” cikkemen keresztül és egy kis videóval tudok átadni!

 

Ajánló
[pdf-embedder url="https://kapocsiskola.hu/wp-content/uploads/2020/06/Nyári-Napközis-Tábor-Bókay-Kert-2020.06.29.-08.19.-TÁJÉKOZTATÓ-általános.pdf" title="Nyári Napközis Tábor-Bókay Kert-2020.06.29.-08.19.-TÁJÉKOZTATÓ-általános"] [pdf-embedder url="https://kapocsiskola.hu/wp-content/uploads/2020/06/Nyári-Napközis-Tábor-Bókay-kert-2020.06.29.-08.19.-TÁJÉKOZTATÓ-időpontokszakrajok.pdf" title="Nyári Napközis…