esemény

Alapítványi bál

Iskolánk ebben a tanévben 2018. november 17-én rendezte meg hagyományos alapítványi bálját, melynek vendégei idén is megtöltötték a gyáli Lakodalmasházat. A bál ezúttal country témájú volt, így sokan akadtak, akik kockás ingben, cowboy-kalapban érkeztek szórakozni.
Rendezvényünket Váradiné Szép Emese igazgató köszöntője után Galgóczy Zoltán, a XVIII. kerület alpolgármestere nyitotta meg, aki kiemelte iskolai rendezvényeink sokszínűségét, változatosságát.
A megnyitót a hetedik évfolyamosok bécsi keringői követték, akik szüleikkel és vendégeinkkel is táncoltak. Az est folyamán került sor a tanári meglepetés produkció bemutatására, a süteménysütő verseny eredményének kihirdetésére, tombola sorsolására; majd Szikra László humorista szórakoztatta a közönséget, aki a Rádiókabaré, a Showder Klub és a Dumakabaré nézői számára már ismerős lehetett.
A bál bevételét az iskola játszóterének fejlesztésére, valamint mobil színpad vásárlására szeretnénk fordítani.
Ajánló
Idén is részt vettek kapocsos tanulóink a kerületi országismereti versenyen…