honlap

Adó 1%

Kedves Szülők!

Iskolánk alapítványa az idén is számít az Önök segítségére és támogatására a személyi jövedelemadójuk 1 %-ának felajánlása által. Alapítványunk adószáma: 18227633 – 1 – 43

A rendkívüli járványügyi helyzet miatt igen hirtelen volt szükség a digitális távoktatásra való átállásra mind a pedagógusoknak, mind pedig a tanulóknak. Váratlanul szembesültünk azzal, hogy milyen kevés és foghíjas iskolánk jelenlegi informatikai felszereltsége, ezért arra gondoltunk, hogy az az idei 1 % felajánlásokból befolyó összeget teljes mértékben az informatikai eszköztárunk fejlesztésére fordítanánk.

Kérjük, hogy amennyiben célkitűzésünkhöz szívesen hozzájárulnának, ajánlják fel személyi jövedelemadójuk 1 %-át az „Alapítvány a Kapocs Iskoláért” javára!

Ezúton is köszönjük a támogatásukat!

Üdvözlettel: Váradiné Szép Emese, igazgató

Ajánló
Kedves Szülők! Iskolánk alapítványa az idén is számít az Önök…